Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru camere |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Raport semnal/zgomot | 78 dB |
| Buton de introducere | da |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Разъемы | mini-jack 3.5 mm ,
TRS |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 66 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Boya |
| Cod EAN | 6974700652484 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Boya BY-M1 Pro II Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.