| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 40-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -47 dB |
| Raport semnal/zgomot | 90 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 130 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C , XLR |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 340 g |
| Dimensiuni (LxH) | 205х124х100 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Boya |
| Cod EAN | 6977490712420 |









