Caracteristici generale
| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -39 dB |
| Raport semnal/zgomot | 75 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 108 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | Type-C |
| Разъемы | Jack 3.5 mm ,
USB Type-C |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 415 g |
| Dimensiuni (LxH) | 86x117x249 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.55 kg |
| Producător | Boya |
| Cod EAN | 6977490710488 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Boya K3 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.