| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Buton de introducere | da |
| Bluetooth | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 400 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 10 g |
| Dimensiuni (LxH) | 26x26x16 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | DJI |
| Cod EAN | 6941565991430 |









