Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 50 m |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7 g |
| Dimensiuni (LxH) | 45x27x7 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007655484 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L20 Fair Lightning Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.