Caracteristici generale
| Tip | vocal |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-15000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Raport semnal/zgomot | 59 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 59 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 30 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | gri |
| Greutate | 270 g |
| Dimensiuni (LxH) | 45x42x224 mm |
| Set complet | 2 microfoane wireless ,
1 receptor wireless ,
cablu USB-C |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.53 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036399968, 1200130010156 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon JBL PartyBox Wireless Mic sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.