Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 35 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 60 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 14 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Baterie | 4800 mAh |
| Dimensiuni | 182.5x69.5x 71.5 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.83 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130019302 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă JBL Flip 7 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.