| Tip | portable |
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 52 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 18000 Hz |
| Material | MDF , plastic |
| Culoare | maro |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 210x143x143 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
| În plus | Compatibil cu Apple Airplay, Amazon Alexa, TIDAL Connect și Spotify Connect |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520269334 |









