| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 110 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack , Bluetooth , microSD |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Display | da |
| Baterie | 1050 mAh |
| Dimensiuni | 90x73x35 mm |
| Greutate | 0.23 kg |
| În plus | se monteaza pe ghidonul bicicletei si printr-o carabina |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.23 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130002724 |









