Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 12 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB ,
microSD ,
AUX ,
USB Type-C |
| Baterie | 2400 mAh |
| Dimensiuni | 208x85x93 mm |
| Greutate | 0.72 kg |
| În plus | FM radio |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162021535 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Sven PS-215 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.