Caracteristici generale
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Raport semnal/zgomot | 70 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (LxH) | 50x15x15 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kaku |
| Cod EAN | 6921042134253 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Kaku KSC-1106 TypeC Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.