Caracteristici generale
| Volum | 1.8 l |
| Putere | 1500 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Iluminarea | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | argintiu |
| Carcasă | metal ,
sticlă |
| Greutate | 0.9 kg |
| Altele | cu filtru de ceai |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kaku |
| Cod EAN | 6921042139265 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Kaku KSC-1507 Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.