Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru karaoke |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 60 Hz |
| Frecvență | 60-15000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | UHF |
| Raport semnal/zgomot | 85 dB |
| Gama RF | 863 MHz |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 15 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 250 g |
| Dimensiuni (LxH) | 55x253 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lenco |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Lenco MCW-011BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.