| Tip | lavalier |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -41 dB |
| Raport semnal/zgomot | 75 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 50 g |
| Dimensiuni (LxH) | 56x28x15 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mackie |









