| Tip | analog |
| Nr. de canale | 12 |
| Fel | pasiv |
| Egalizator | 3 benzi |
| Efecte | 24 DSP-эффекта |
| Intrări de microfon | 7x XLR |
| Intrări de linie | 6 x 1/4" TS line in |
| Ieșiri pentru căști | 1 x 1/4" |
| Alimentare | 48 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 376x330x101 mm |
| Greutate | 3.6 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |
| Cod EAN | 663961057911 |









