| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | electret |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 150 Ohm |
| Sensibilitate | -30 dB |
| Raport semnal/zgomot | 78 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 134 dB |
| Cablu | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 210 g |
| Dimensiuni (LxH) | 155x48x48 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mackie |
| Cod EAN | 663961058031 |









