| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50 - 16000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 350 Ohm |
| Sensibilitate | -53 dB |
| Buton de introducere | nu |
| Cablu | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2300 g |
| Dimensiuni (LxH) | 213x274x140 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mackie |









