| Tip | analog |
| Nr. de canale | 10 |
| Fel | pasiv |
| Egalizator | 3 benzi |
| Efecte | 24 DSP-эффекта |
| Intrări de microfon | 4 x XLR |
| Intrări de linie | 6 x 1/4" TS line in |
| Ieșiri pentru căști | 1 x 1/4" |
| Alimentare | 48 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 272x84x302 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |









