| Tip | digital |
| Nr. de canale | 8 |
| Fel | mixer-amplificator |
| Intrări de microfon | 4 x XLR |
| Intrări de linie | 2 х 6.35 mm jack |
| Iesiri principale | 2 x 6.3 mm jack |
| Ieșiri pentru căști | 4 |
| Ecran tactil | da |
| Interfeţe | USB |
| Alimentare | 220-230 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Numărul de butoane programabile | 6 |
| Frecvența de eșantionare | 48 kHz |
| Dimensiuni | 330x104x381 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 4.1 kg |
| Producător | Mackie |
| Cod EAN | 663961064056 |









