| Tip | analog |
| Nr. de canale | 8 |
| Fel | pasiv |
| Egalizator | 3 benzi |
| Intrări de microfon | 2 x mic/line |
| Intrări de linie | 2x 1/4" |
| Alte intrări | 2 x RCA |
| Alte iesiri | 2 x RCA |
| Ieșiri pentru căști | 1 |
| Alimentare | 48 V |
| Dimensiuni | 53х198х244 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |









