Caracteristici generale
| Adâncime | 24 bit |
| Intrare | 2 х XLR |
| Ieșire | 1 х 1/4" Jack |
| MIDI IN | da |
| MIDI OUT | da |
| Ieșirea de căști | 2х1/4" Jack |
| Dimensiuni | 224х113х50 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Alimentare fantomă | +48V |
Specificațiile și imaginile produsului Interfață audio Focusrite Vocaster Two Studio Podcasting Kit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.