| Tip | analog |
| Nr. de canale | 6 |
| Fel | mixer-amplificator |
| Egalizator | 2 benzi |
| Efecte | Efecte DSP |
| Gama de frecvențe | 20 - 22000 Hz |
| Intrări de microfon | 4 x XLR |
| Intrări de linie | 6 x TRS |
| Alte intrări | 1 x RCA |
| Iesiri principale | 6 x 1/4 TRS |
| Alte iesiri | 1 X RCA |
| Ieșiri digitale | USB |
| Ieșiri pentru căști | 4 |
| Interfeţe | bluetooth |
| Alimentare | 100-240 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Gama dinamică | 110 dba |
| Puterea amplificatorului | 18W |
| Dimensiuni | 305х238.5х79 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Alto |









