| Tip | digital |
| Fel | mixer-amplificator |
| Intrări de microfon | 1x XLR |
| Intrări de linie | 3.5mm jack |
| Ieșiri pentru căști | 1x TRS 3.5 |
| Interfeţe | USB-C |
| Alimentare | 220-230 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 129x52x203 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |









