| Tip | digital |
| Nr. de canale | 32 |
| Fel | mixer-amplificator |
| Egalizator | 4 benzi |
| Intrări de linie | 16xXLR/TRS , 16x XLR |
| Iesiri principale | 10x XLR |
| Ieșiri pentru căști | 1 x 1/4" |
| Alimentare | 220-230 V |
| Dimensiuni | 447x185x147 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |









