Caracteristici generale
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | electret |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-18000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 1000 Ohm |
| Sensibilitate | -30 dB |
| Raport semnal/zgomot | 74 dB |
| Buton de introducere | nu |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | mini-jack 3.5 mm ,
jack 6.3 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 43 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maono |
| Cod EAN | 6972237680635 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Maono AU-402L Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.