| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maono |
| Cod EAN | 6972237682523 |









