| Tip | gaming(streaming) , pentru calculator |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -47 dB |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | jack 3.5 mm |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 86 g |
| Dimensiuni (LxH) | 65х260 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Natec |
| Cod EAN | 5901969412055 |









