| Sistema radio | da |
| Tip | instrumental |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 389 g |
| Dimensiuni (LxH) | 153x113x55 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nux |









