| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 76 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 400 Ohm |
| Sensibilitate | -51 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 142 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 260 g |
| Dimensiuni (LxH) | 175х54 mm |
| Producător | Pronomic |









