Boxa activa cu MP3 Pronomic PH12A Boxa activa
boxa activa
USB / SD / Bluetooth MP3 Player
putere: 150 W RMS / 300 W Peak
difuzor de 12 " si driver de 34mm
conectica: 6.3 mm jack in, XLR mic in, 3.5mm jack AUX in, RCA line input, XLR line in, XLR mix out
flansa pentru stander
roti pentru transport
| Tip | boxa |
| Speaker | LF 1 x 12 " |
| Putere nominală | 150 W |
| Line-in/pentru microfon | 2 |
| XLR intrare | 3 |
| Bluetooth | da |
| Gama de frecvență | 50 - 17000 Hz |
| Dimensiunile sistemului | 300 x 345 x 575 mm |
| Greutate totală | 11.2 kg |
| Producător | Pronomic |









