Caracteristici generale
| Tip | pentru calculator |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru ,
argintiu |
Alte informații
| Producător | Tracer |
| Cod EAN | 5907512854280 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Tracer Microphone Screamer sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.