| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență | 20 - 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -26 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | Lightning , Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 12 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680807178 |









