Caracteristici generale
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Buton de introducere | nu |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 23 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yesido |
| Cod EAN | 6942314400159 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Yesido KR12 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.