| Tip mixer | de mână |
| Putere | 500 W |
| Numar viteze | 2 |
| Funcţie Turbo | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Buton pentru decuplare accesorii | da |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.33 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7333394046488 |









