| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 275 W |
| Numar viteze | 10 |
| Mixare planetară | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 4.3 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | metal |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Culoare | verde |
| Greutate | 12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |








