Caracteristici generale
| Tip | mixer |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-lon |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turația în gol (viteză redusă) | 280 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 610 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Volumul de amestecare | 50 kg |
| Greutate | 4.2 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de amestecat Metabo RW18 LTX Bl 140-2 (601165850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.