Caracteristici generale
| Tip | mixer |
| Putere | 1350 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 500 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 700 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4401200700404 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de amestecat Stark HM-1350 Pro (120070040) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.