Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 10000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 25000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 8 mm,
12 mm |
| Greutate | 6.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001887513 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Bosch GOF 20-12 (B0601627220) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.