Caracteristici generale
| Putere | 710 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 13000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 33000 rot/min |
| Cursul capului | 35 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6970206846082 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Ronix 7108 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.