| Înălţime | 1100 mm |
| Lățime | 450 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | incandescență |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Producător | Lampardi |









