| Clasă de hrană | super premium |
| Vârstă ? | adulți |
| Interval de vârstă | 1-7 ani |
| Dimensiunea animalelor ? | mic (4-10 kg) , mini (pana la 4 kg) |
| Activitatea animalului | universal |
| Gust | miel |
| Ingrediente principale | carne , legume , alge , ierburi , grăsime animală , cereale |
| Greutatea furajelor | 2.5 kg |
| Țara producătoare | Italia |
| Greutatea brută | 2.56 kg |
| Producător | Monge |
| Cod EAN | 8009470011549 |









