Caracteristici generale
| Tip | bancă + suport |
| Utilizarea | universal |
| Material | oțel ,
piele eco |
| Ajustarea spătarului | 7 niveluri |
| Ajustarea înălțimii | 4 niveluri |
| Ajustarea înălțimii | 104-116 cm |
| Dimensiuni | 1588x1380x1245 mm |
| Dimensiunile scaunului | 30.5x27.5x4 cm |
| Dimensiunile spătarului | 80x27.5x4 cm |
| Max. greutatea utilizatorului | 120 kg |
| Greutate | 25.8 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 25.8 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659842879 |
Specificațiile și imaginile produsului Banca pentru antrenament de forţă Zipro Ripped sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.