Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.8 kg/min |
| Putere nominală | 500 W |
| Putere maximă | 1900 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | plastic |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.2 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 684079966988 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Ardesto MGK-1900 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.