Caracteristici generale
| Înălțime | 170 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | antracit |
| Culoarea rafturi | antracit |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nex Home |
| Cod EAN | 2009997911847 |
Specificațiile și imaginile produsului Etajeră Nex Home Loft 1700x800x350mm Anthracite/Anthracite (NX-00000182) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.