| Tip | de podea |
| Lungimea de lucru | 1200 mm |
| Lățimea de lucru | 400 mm |
| Suprafață de lucru | 1200х400 mm |
| Înălțime | 900 mm |
| Suprafața materialului de lucru | PAL |
| Material de acoperire | bumbac |
| Stand de fier | da |
| Dimensiunile stare pliată | 1260х440 mm |
| Producător | Hausberg |
| Cod EAN | 6423808020645 |









