| Tip | smart box |
| Frecvență minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Asistent vocal | Amazon Alexa |
| Alimentare | priza |
| Controlul prin smartphone | da |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Interfețe | Bluetooth , Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Culoare | albastru |
| Material | plastic , textil |
| Dimensiuni | 113x103x111 mm |
| Greutate | 0.405 kg |
| Altele | display de 2.83" |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Amazon |









