| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 160х200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Saltea iarnă/vară | da |
| Duritate | mediu-dur |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 150 kg |
| Saltea zonală | da |
| Numărul de zone | 5 |
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | pisla |
| Material 3 | sprut |
| Materialul 4 | lână de cămilă |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | MobiCasa |









