| Tip difuzoare | coaxiale |
| Dimensiune de montare | 13 cm |
| Număr de căi | 2 |
| Putere maximă | 140 W |
| Putere nominală | 70 W |
| Răspuns în frecvenţă | 70-20000 Hz |
| Sensibilitate | 89 dB |
| Impedanţă | 3 Ω |
| Adâncime de montare | 54 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Audio System |









