Caracteristici generale
| Tip difuzoare | coaxiale |
| Dimensiune de montare | 16.5 cm |
| Număr de căi | 2 |
| Putere maximă | 150 W |
| Putere nominală | 100 W |
| Răspuns în frecvenţă | 60 - 25000 Hz |
| Sensibilitate | 92 dB |
| Impedanţă | 3 Ω |
| Adâncime de montare | 61 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Helix |
| Cod EAN | 4057204323530 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe auto Helix Ci3 C165.2FM-S3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.