Caracteristici generale
| Tip | 1 canal |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 700 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 400 W |
| Putere maximă | 1030 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 250 Hz |
| Filtru trece-jos | 50-250 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 0.5 - 6 V |
| Semnal la zgomot | 95 dB |
| Dimensiuni | 50x320x154 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto Helix M-One X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.